Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY

Příspěvky

Revize plynových rozvodů

22. 1. 2012

Dobrý den,

na webových stránkách byla uložena revizní zpráva plynového potrubí ze společných prostor bytového domu, tak z jednotlivých obytných jednotek, které byly zpřístupněny. 
Žádáme vlastníky jednotek, kteří mají netěsnost nebo nějakou závadu na plynovém rozvodu a to směrem od svého plynového měřícího zařízení do bytové jednotky, aby z bezpečnostních důvodů odstranili vyjmenované závady a vady. V případě, že byste potřebovali využít služeb revizního technika k odstranění zjištěných vad, tak napište na email výboru společenství: svjvodarenska@seznam.cz a zašleme Vám kontakt na firmu, která prováděla revizi. 
V každém případě bude na nejbližší schůzi společenství vyvozeno stanovisko nad odstraněním vad ve společných prostorech našeho domu. Bude provedena oprava plynových rozvodů a i při těchto opravách mohou být případně vady odstraněny i v jednotlivých bytových jednotkách, které by byly hrazeny samotným vlastníkem bytové jednotky. Mohlo by se tak ušetřit na jednotlivých výjezdech servisního technika.  
 
Odkaz:
 
 

Revize komínových cest:

19. 1. 2012

Vážení vlastníci bytových jednotek,

v úterý 24.01.2012 po 16:00 hodině, proběhne revize komínových cest v našem domě. Je zapotřebí zpřístupnit bytové jednotky k provedení úspěšné revize. Prosím Vás tedy o zajištení přístupu do Vašich bytů. 

Děkuji za spolupráci.

 

 

Ukončení smlouvy se správní agenturou 4-Majetková

13. 12. 2011

Dne 9. 12. 2011 bylo na společenství vlastníků Vodárenská 26/5 doručena výpověď se strany 4 - Majetkové, správní agentury a to s platností ke 31.3.2012. Neakceptovali jsme dodatek smlouvy s platností od 1. 12. 2011, kdy měla být navýšena platba za správu objektu na částku 354 Kč. Proto dle mandátní smlouvy běží tří měsíční výpovědní doba od prvního dne v následujícím měsíci, tedy od 1. ledna 2012.

 

Správní agentura - 4-Majetková a.s.

23. 10. 2011

Všem přeji hezký den, dnes našemu společenství byl doručen návrh dodatku o změně správního poplatku 4-Majetkové a to z nynějších 216 Kč/měsíčně na bytovou jednotku, na 354 Kč/ měsíčně a to s platností od 1. prosince. Vzhledem k odsouhlasení případné změny správní agentury na schůzi společenství vlastníků jednotek, Vás tímto informujeme o záměru změnit správce našeho objektu. Pokud máte kontakt a nebo reference na některou správní agenturu, která by mohla provádět správu našeho objektu, budeme rádi za každý Váš tip nebo zprávu. Děkujeme

Své návrhy můžete veřejně sdílet na uvedeném odkazu a nebo přímo zasílat na svjvodarenska@seznam.cz.

Zde klikněte a budete odkázáni na fórum společenství vlastníků.

 

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4