Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY

Příspěvky

Platba do fondu oprav - květen

17. 5. 2012

Bližší informace v níže uvedeném odkazu.

http://www.svvodarenska.cz/clanky/nastenka.html

 

Oprava plynových rozvodů - odstávka

17. 4. 2012

Dne 9 - 10.5.2012 bude odstávka plynu. 

Bližší informace v níže uvedeném odkazu.

http://www.svvodarenska.cz/clanky/nastenka.html

 

Instalace rozvodů zvonků a výběr aparátu

17. 4. 2012

Na níže uvedeném odkazu naleznete podrobnosti ohledně termínu zahájení instalace rozvodů v našem bytovém domě, pro následnou instalaci zvonkového tabla a koncových aparátů pro bytové jednotky. Je také zapotřebí vybrat barvu aparátu.

http://www.svvodarenska.cz/clanky/nastenka.html 

 

Výměna poštovních schránek - provedena

17. 4. 2012

 V pondělí 16.4.2012 byla provedena výměna poštovních schránek v našem domě. Fotografie původního stavu a nového naleznete ve fotoalbu. 

http://www.svvodarenska.cz/fotoalbum/vymena-postovnich-schranek/

 

Výměna poštovních schránek !!!!

11. 4. 2012

V níže uvedeném odkazu naleznete termín výměny poštovních schránek za staré a postup při předání klíčů.

Odkaz: 

http://www.svvodarenska.cz/clanky/nastenka.html

 

Podepsání smlouvy o správě nemovitosti - Domovník CZ s.r.o

11. 4. 2012

Dne 28.3 2012 byla podepsána smlouva o správní činnosti našeho bytového domu. S platností od 1.4.2012 bližší informace níže:

Smlouva: 

http://www.svvodarenska.cz/clanky/uzavrene-smlouvy.html

Kontakt:

http://www.svvodarenska.cz/clanky/kontakty---externi.html

 

 

Shromáždění vlastníků - 27.3.2012

14. 3. 2012

Vážení vlastníci bytových jednotek,

na naše webové stránky byla vložena pozvánka na schůzi společenství vlastníků, která se bude konat 27.3.2012. V níže uvedeném odkazu, naleznete místo, čas konání a program schůze.  

http://www.svvodarenska.cz/clanky/pozvanky-na-shromazdeni-svj.html

 

Shromáždění vlastníků bytových jednotek: 27.3.2012

28. 2. 2012

Vážení vlastníci bytových jednotek,

na chůzi výboru byl předběžně domluven termín shromáždění vlastníků jednotek a to na 27.3.2012 v 19:00 hod. Vezměte prosím tuto zprávu jako předběžnou informaci. Samozřejmě budete v dostatečném předstihu dle stanov informování pozvánkou s programem a místem konání v domě, tak ne webových stránkách společenství.

 

Revize komínových cest

5. 2. 2012

Vážní vlastníci bytových jednotek,

vzhledem k tomu, že kominická firma nedorazila ani na jednu plánovanou revizi v našem domě. Byla domluvena individuální návštěva ve Vašich bytech po telefonické dohodě. Prosím Vás tedy o zavolání na níže uvedené tel. číslo a domluvení si termínu návštěvy. Kominíci již zde byli den po plánované návštěvě a u vlastníků, kteří ten den byli přítomni, revizi provedli.  

Kominíci:

Petr Mužík

+420 722 226 267   

Email: kominictvi.muzik@seznam.cz

 

Revize plynových rozvodů

22. 1. 2012

Dobrý den,

na webových stránkách byla uložena revizní zpráva plynového potrubí ze společných prostor bytového domu, tak z jednotlivých obytných jednotek, které byly zpřístupněny. 
Žádáme vlastníky jednotek, kteří mají netěsnost nebo nějakou závadu na plynovém rozvodu a to směrem od svého plynového měřícího zařízení do bytové jednotky, aby z bezpečnostních důvodů odstranili vyjmenované závady a vady. V případě, že byste potřebovali využít služeb revizního technika k odstranění zjištěných vad, tak napište na email výboru společenství: svjvodarenska@seznam.cz a zašleme Vám kontakt na firmu, která prováděla revizi. 
V každém případě bude na nejbližší schůzi společenství vyvozeno stanovisko nad odstraněním vad ve společných prostorech našeho domu. Bude provedena oprava plynových rozvodů a i při těchto opravách mohou být případně vady odstraněny i v jednotlivých bytových jednotkách, které by byly hrazeny samotným vlastníkem bytové jednotky. Mohlo by se tak ušetřit na jednotlivých výjezdech servisního technika.  
 
Odkaz: